Wedstrijdkalender2018-10-25T11:25:14+00:00

WEDSTRIJDKALENDER 2017 – 2018

Hieronder treft u de wedstrijdkalender aan met daarop belangrijke nationale en internationale wedstrijden waaraan door onze SKN-rijders kan worden deelgenomen.
Dit jaar worden 3 nationale selectiewedstrijden gehouden die bepalend zijn voor deelname aan het Open Nederlands Kampioenschap(ONK) 2018/Challenge Cup van 21 t/m 24 februari 2019. De rijders moeten zich via selectiecriteria van de KNSB verder selecteren voor deelname aan buitenlandse wedstrijden op de kalender van de International Skating Union(ISU), het Europees en Wereldkampioenschap senioren en junioren en de Olympische spelen. 3 SKN rijders nemen dit seizoen deel aan 5 Junior Grand Prix ( JGP).
Kijkt u vooral naar onze Facebook pagina voor de aankondiging van de verschillende wedstrijden en deelname van SKN’ers. Ook houden wij u zo op de hoogte van de bereikte resultaten.

2018


Augustus
29-8/1-9 JGP Linz, Oostenrijk (Lenne van Gorp)                                                         


September
5 – 8      JGP Kaunas, Litouwen (Kyarha van Tiel)
12-16    Lombardia Trophy, Bergamo Italië
19-22    Ondrej Nepela Memorial, Bratislava Slowakije
26-29   JPG Ostrava, Tsjechië (Caya Scheepens)
26- 29  Nebelhorn Trophy, Oberstdorf Duitsland


Oktober
3 – 6   JPG Ljubljana, Slovenië (Kyarha van Tiel)
6 – 7   Selectie wedstrijd ONK 1, Alkmaar        
4 – 7    Finlandia Trophy, Espoo Finland
10-13  JPG Yerevan, Armenië ( Caya Scheepens)
19-21  Coupe de Nice, Frankrijk
24-28 Golden Bear Zagreb, Kroatië


November
7 – 11  Ice Challenge, Graz                                                                                                 
17- 18  Selectie wedstrijd ONK 2, Utrecht 
22 -25 
Warsaw Cup, Warschau Polen


December
5 -8   Golden Spin, Zagreb, Kroatië                                  
6 – 9 
ISU Grand Prix finale junioren en senioren, Vancouver Canada        

2019


Januari
5 -10   Bavarian Open, Oberstdorf Duitsland
19-20 Selectie wedstrijd ONK 3, nog onbekend waar        
21-27  Europese Kampioenschappen 2019,  Minsk Belarus


Februari
5 -10   Bavarian Open, Oberstdorf Duitsland
19-20 Selectie wedstrijd ONK 3, nog onbekend waar        
21-27  Europese Kampioenschappen 2019,  Minsk Belarus


Maart/April
2 – 12 Winteruniversiade, Krasnojarsk Rusland (Thomas Kennes)
4 – 10 
Wereldkampioenschappen junioren 2019, Zagreb Kroatië
15-17  Coupe de Printemps, Luxemburg, Luxemburg
18-24  Wereldkampioenschappen 2019, Saitama Japan

SPONSOREN